Вверх
Інтернет-магазин матеріалів для нарощування нігтів, вій, волосся. Низькі ціни на матеріали. Акрил, гель, різний фимо дизайн, верхні форми, фото дизайн, дизайн для нігтів. Працюємо: Україна, Росія, Білорусія, Казахстан, Європа
Дзвінки: Пн-Сб (10:00-18:00)
ТЕЛЕ2 +7 904 534 30 76
Москва +7 499 403 35 05
МТС +38 099 003 48 08
Life :) +38 063 426 12 12
KyivStar +38 097 411 13 01
Зверніть увагу
Мода та стиль
Триває завантаження новин партнера...
Майстер-класи
Триває завантаження новин партнера...
Останні закази

  1. $ 0.20

  2. $ 3.00

  3. $ 1.03

  4. $ 0.50

  5. $ 2.05

Запитання та міфи про нарощування нігтів

ЩО КРАЩЕ: ГЕЛЬ ЧИ АКРИЛ? І гель, і акрил успішно застосовуються при нарощуванні нігтів. Акрилова технологія з’явилася раніше, ніж гелева. І, коли на ринок вийшов гель, виникла своєрідна конкуренція мі...
Розділи новин:Манікюр та педикюр
24.07.2013 18:27 | Бачили: 228 | Голосів: 1 | Реплік: 0

ЩО КРАЩЕ: ГЕЛЬ ЧИ АКРИЛ?

І гель, і акрил успішно застосовуються при нарощуванні нігтів. Акрилова технологія з’явилася раніше, ніж гелева. І, коли на ринок вийшов гель, виникла своєрідна конкуренція між цими матеріалами. Тому частіше подібне питання виникає тоді, коли хтось хоче прорекламувати „свій” матеріал або ж, навпаки, зробити антирекламу конкурентам. 

А справа в тому, що в більшості випадків нігті можна нарощувати як акрилом, так і гелем, і вони будуть відрізнятися лише зовнішнім виглядом. Тому, власне, вибір між акрилом чи гелем (в більшості випадків) - питання смаку, про який, як відомо, не сперечаються. 

Буває так, що організм не сприймає один з цих матеріалів, а інший - сприймає. Тоді, звісно, залишається лише нарощувати нігті тим, що на них тримається. 
Рекомендується переходити на гель, якщо жінка годує дитину грудьми і т.п. 

ЩО КРАЩЕ: ТІПСИ ЧИ ФОРМИ?

Нарощування на форми/шаблони (яке, власне, передбачає не лише видовження, а й моделювання нігтів) – є, безумовно, більш бережливим і досконалим способом.
Нарощування нігтів на тіпси, хоч є більш простим і швидшим способом, не дає таких можливостей, як моделювання на формах. Однак, остаточно все залежить від результату, якого ви хочете досягти, від конкретних нігтів, фінансових можливостей і т.п. 

Також майстер має вміти працювати як з тіпсами, так і з формами і порадить, що вам більше підходить. 

Я БОЮСЯ, ЩО НІГТІ ЗЛАМАЮТЬСЯ

Треба ще дуже постаратися, щоб зламати правильно змодельовані нігті, адже вони перевищують за міцністю натуральні в десятки разів. Багато хто носить нігті, які перевищують їх натуральні за довжиною в 2, а то і в 3 рази. І нічого! 
Водночас, для першого разу можна зупинитися на невеликій довжині і на більш зручній формі нігтів, як, наприклад, сквоовал.

Я БОЮСЯ, ЩО НІГТІ ЗІПСУЮТЬСЯ ВІД НАРОЩУВАННЯ

Нарощування не може ні зіпсувати, ні покращити нігті, бо матеріал наноситься на ту частину нігтя, яка вже виросла. А за ріст нігтя відповідає сам організм. 
Інша справа - якщо вам після нарощення невдало знімуть штучні нігті. Внаслідок невмілого зняття нігтів власні можуть стати тоншими. І вже зовсім не можна самому знімати штучні нігті, тим більше відколупувати тіпси.

НАРОЩУВАННЯ НІГТІВ – ЦЕ ДОРОГО

При нарощуванні нігтів до половини їх ціни може припадати на собівартість. Матеріали, обладнання та інструменти для нарощування обходяться недешево навіть досвідченим майстрам, які знають, що і де купити, щоб оптимізувати свої витрати. (І як не купити бракований чи неякісний товар.) 

Окрім того, нарощування – це достатньо тривка процедура, яка ще й потребує значної точності, акуратності роботи. Звісно, це повинно якось оцінюватися, інакше буде просто невигідно цим займатися. Якщо звичайна укладка волосся (для якої потрібні лише фен та щітка і 20 хвилин часу) коштує від 60 грн., то чому когось дивує ціна штучних нігтів? 

ЧИ ТРЕБА ПЕвОДИЧНО ЗНІМАТИ НАРОЩЕНІ НІГТІ, ЩОБ СВОЇ ВІДПОЧИЛИ?

Зовсім не обов’язково. Нігті можна носити роками без будь-якого дискомфорту. Власне на почуття комфорту і слід орієнтуватися, вирішуючи, коли носити і коли знімати нігті. Наприклад, якщо ви збираєтеся в похід у гори, то довгі нігті логічніше зняти. 

ЯКОЮ МАРКОЮ МАТЕвАЛУ ВИ КОРИСТУЄТЕСЯ? 

Вибирайте майстра, а не марку. Все про різні марки матеріалів не знають навіть виробники та люди, які одночасно займаються і нарощуванням, і розповсюдженням. Матеріал перевіряється лише часом і практикою, бо „на тваринках” не вийде (хоч, ще питання, хто і як той вираз інтерпретує ;) ). 

А практика, в свою чергу свідчить, що і з найдорожчими матеріалами бувають сюрпризи. Водночас, і з найдешевшими можна, в принципі, навчитися працювати, обходячи їх недоліки. Бо багато чого, а мабуть таки більшість, залежить саме від майстра, його відношення до роботи і до людей, досвіду і т.п.

ДЕ ЗНАЙТИ МАЙСТРА?

На сьогодні гарантовано майстерність ви знайдете лише в тому випадку, якщо будете спостерігати роботу майстра (на руках подруги чи ще якось) достатньо довго. Жодна реклама, поради на форумах, дорогі салони і т.п., на жаль, не мають відношення до факту, що ви купуєте кота в мішку. А особливості ринку свідчать ще й про те, що є дуже багато бажання заробити побільше грошей найпростішим способом і не так багато бажання робити щось якісне, вдосконалюватися. Тим більше, що це не так легко. 

І далеко не завжди висока салонна ціна свідчить про гарантовану якість: така ціна викликана тим, що майстер в салоні годує не лише себе, а ще й його власників, адміністраторів і т.д.

Можливо, також ви звертали увагу, що багато майстрів пропонують навчання нарощуванню за різними експрес-методами і досить дешево. Глянувши на роботи цих майстрів, чомусь приходить в голову прислів’я: хто нічого не вміє, той вчить.

В МЕНЕ І ТАК ГАРНІ НІГТІ. НАЩО ПСУТИ ЇХ НАРОЩУВАННЯМ. МОЖНА ПРОСТО ЗРОБИТИ МАНІКЮР І НАМАЛЮВАТИ ЛАКОМ.

Нарощування нігтів дає можливість не тратити час, сили і кошти на лаки, засоби, манікюр… 
З нарощеними нігтями можна користуватися навіть найдешевшим лаком, і він триматиметься на нігтях краще, ніж найдорожчий - на натуральних. На нарощені нігті лак можна наносити без основи і без закріплювача – все одно носиться набагато краще. 
У тих, хто має нарощені нігті, набагато менше проблем зі шкірою навколо нігтів. 

На штучних нігтях можна робити різні малюнки і внутрішні дизайни. На натуральних теж можна малювати, але довго таке покриття на них не тримається. 

ОСКІЛЬКИ ТЕХНОЛОГІЇ НАРОЩУВАННЯ НІГТІВ – УНІВЕРСАЛЬНІ, ТО НІГТІ НАРОЩУЮТЬ ВСЮДИ ОДНАКОВО. 

Технології – одні і ті ж, але майстерність і знання цих технологій різні. І тому якість штучних нігтів в різних місцях дуже різна. Так само, як і відношення до роботи, матеріали, досвід і т.д. Ніхто не дивується, якщо одна пара черевиків коштує 100 грн., а друга - 500. 
Штучні нігті – такий самий товар, як і все решта. 

МОЖНА САМОМУ НАРОЩУВАТИ НІГТІ, КУПИВШИ СТАРТОВИЙ НАБІР НА БАЗАв

Нарощування нігтів часто порівнюють з роботою лікаря-стоматолога. І, якщо врахувати, що в основі нарощування нігтів і пломбування зубів лежить фактично одна і та сама технологія – це не дивно. 
Подумайте, чи пішли б ви до стоматолога, який купив віртуальний стартовий набір і прочитав до нього інструкцію або проконсультувався з колегою, що сидить без діла. Звичайно, псути нігті, можливо, не так страшно, як псути зуби, і це додає авантюризму. 
Однак, результат буде відповідний (якщо взагалі буде!). 

Як і будь яка інші справа, нарощування нігтів, щоб воно було якісним, потребує практики і професійного підходу. І це зовсім не так легко, як здається. Не говорячи вже про те, скільки сил і коштів потрібно вкласти, щоб хоч чогось вагомого досягти. 
З другого боку кустарний вигляд (в кращому випадку) лише створюватиме враження дешевої претензійності і вражатиме хіба що тих, хто сам в першу чергу намагається вражати інших. 
Коментарі

Iнші новини із розділу "Манікюр та педикюр"
  1. Стерилізація інструменту за допомогою концентрату - необхідність, а не примха! | 04.04.2018 11:14 Кожен майстер нігтьового сервісу, повинен продумати все, перш ніж приступити до роботи з клієнтами....
  2. Весняний педикюр: 10 квіткових варіантів | 28.03.2018 11:12 Не тільки руки вимагають догляду. Не варто забувати і про ноги. Регулярні ванночки і масаж зроблять...
  3. Манікюр з квітами: весняний настрій на нігтях | 22.03.2018 13:30 Кожен сезон диктує свої ключові тенденції. Якщо взимку це - сніжинки, ялинки, гірлянди; влітку - вод...
  4. Як залишатися жіночною, працюючи в чоловічій компанії? | 09.03.2018 11:53 Кожна дівчина хоч раз в житті відчувала себе "своїм хлопцем" в компанії молодих людей. Вони не належ...
  5. Манікюр на 8 березня: топ-10 кращих варіантів на свято | 27.02.2018 12:44 Підготовка до 8 Березня у жінок займає не менше часу ніж у чоловіків. Вибір відповідного наряду, зач...