Вверх
Інтернет-магазин матеріалів для нарощування нігтів, вій, волосся. Низькі ціни на матеріали. Акрил, гель, різний фимо дизайн, верхні форми, фото дизайн, дизайн для нігтів. Працюємо: Україна, Росія, Білорусія, Казахстан, Європа
Дзвінки: Пн-Сб (10:00-18:00)
ТЕЛЕ2 +7 904 534 30 76
Москва +7 499 403 35 05
МТС +38 099 003 48 08
Life :) +38 063 426 12 12
KyivStar +38 097 411 13 01
Зверніть увагу
Мода та стиль
Триває завантаження новин партнера...
Майстер-класи
Триває завантаження новин партнера...
Останні закази

 1. $ 0.36

 2. $ 1.76

 3. $ 0.91

 4. $ 0.13

 5. $ 0.53

Чим відрізняються дегідратор, праймер, бондер і обезжиювач?

Багато з нас, як майстри нігтьової індустрії, так і новачки в цій сфері, часто плутають і не можуть розібратися в таких допоміжних рідинах для манікюру як: дегідратор, праймер, бондер, обезжирювач і м...
17.11.2017 15:35 | Бачили: 77 | Голосів: 3 | Реплік: 1

Багато з нас, як майстри нігтьової індустрії, так і новачки в цій сфері, часто плутають і не можуть розібратися в таких допоміжних рідинах для манікюру як: дегідратор, праймер, бондер, обезжирювач і мономер. Властивості цих засобів настільки схожі і так часто перегукуються між собою, що сплутати їх не становить абсолютно ніяких труднощів!

Але, ми з радістю допоможемо вам розібратися в цьому.

На початку, розберемо окремо що таке праймер, бондер і дегідратор, також не обійдемо ми й таке визначення, як обезжирювач для манікюру і торкнемося властивості мономера.

Почнемо з визначень цих речовин. І так:
 • Дегідратор - це рідина, яка не тільки підсушує нігтьову пластину, а й видаляє надлишки жиру і відновлює кислотно-лужний баланс.

 • Праймер - це засіб, який захищає нігтьову пластину від штучних покриттів і забезпечує зчеплення матеріалу і кольорових покриттів з натуральною нігтьовою пластиною.

  Є три види праймера:

  • безкислотний - шляхом відшарування лусочок нігтя забезпечує зчеплення з гелем.
  • кислотний - забезпечує зчеплення натуральної нігтьової пластини з матеріалом (незамінний при акриловому нарощуванні).
  • преп - є базовим і використовується перед нанесенням інших видів праймера. Виконує захисну функцію і відповідає за підтримання водного балансу нігтьової пластини.

 • Бондер - це, так зване, грунтове покриття при нарощуванні нігтів або будь-якому іншому вигляді манікюру. Ця речовина готує нігтьову пластину до подальшої роботи і забезпечує краще зчеплення штучного матеріалу з натуральною нігтьовою пластиною.

 • Знежирювачах для нігтів - це засіб поверхневоъ дії, який застосовується для видалення шкірного жиру з поверхні нігтьової пластини, що в подальшому служить для кращого зчеплення штучного матеріалу з нігтем.

 • Мономер (ліквід) - це низькомолекулярна речовина, яка, за допомогою полімеризації, утворює полімер (більш складну хімічну речовину). Ну, якщо простою мовою - це засіб, який забезпечує затвердіння і пластичність акрилової пудри.
чем отличаются дегидратор, праймер, бондер и обезжириватель

Тепер перейдемо до вибору засобу за його призначенням.

 • Якщо ви робите манікюр з звичайним лаком (кольоровим або прозорим) можна використовувати тільки обезжирирювач.

 • Якщо ви виконуєте акрилове нарощування нігтів - необхідно використовувати кислотний праймер і попередньо нанести на нігтьову пластину преп-праймер або дегідратор. Але, при бажанні, звертаючи увагу на властивості даних речовин, можете скористатися тільки бондером.

 • Якщо ви робите нарощування гелем - перше, що потрібно використовувати - це преп-праймер, потім - бондер або безкислотний праймер.

Не забувайте також про засоби 3 в 1 , який виконує відразу кілька функцій в підготовці нігтьової пластини до манікюру!

Пам'ятайте, що вибір тільки за вами! Слідкуйте за здоров'ям і красою нігтів!
Коментарі